Gyventojai pranešti Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnams apie korupcijos atvejus gali ne tik visą parą veikiančiais „karštosios linijos“ telefonais (8 5) 266 33 33 ir (8 5) 266 3379, taip pat el. paštu pranesk@stt.lt, faksu (8 5) 266 3307, palikdami žinutę interneto tinklalapyje www.stt.lt arba atvykę į bet kurį STT padalinį. Besikreipiančiųjų pageidavimu, STT garantuoja jų anonimiškumą.


BĮ „Palangos investicijų valdymas“ už korupcijos prevenciją ir kontrolę atsakingas direktoriaus pavaduotojas rinkodarai ir komunikacijai Albertas Martinaitis, tel. (8 460) 49 197, el. p. albertas.martinaitis@piv.lt

Pranešdami informaciją apie galimą pažeidimą, nurodykite kuo tikslesnę pažeidimo (veiksmo) vietą, pažeidimo (veiksmo) laiką bei turimą informaciją apie pažeidėją (vardas, pavardė). Taip pat trumpai apibūdinkite pažeidimo pobūdį.


Dėkojame už pateiktą informaciją.


Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.


BĮ „Palangos investicijų valdymas“ pareigybės, dėl kurių teikiamas prašymas Specialiųjų tyrimų tarnybai pateikti informaciją, sąrašas:

1. BĮ „Palangos investicijų valdymas“ direktoriaus pavaduotojas rinkodarai ir komunikacijai;
2. BĮ „Palangos investicijų valdymas“ direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams;
3. BĮ „Palangos investicijų valdymas“ buhalteris;
4. BĮ „Palangos investicijų valdymas“ vadybininkas;
5. BĮ „Palangos investicijų valdymas“ raštinės administratorius;
6. BĮ „Palangos investicijų valdymas“ turto valdymo inžinierius.